Simon en Annemarie Keizer getroffen door corona!
Na een feestje te hebben bezocht kregen Simon en Annemarie Keizer te horen dat zij een besmetting met het coronavirus hadden opgelopen. Van dat nieuws wordt natuurlijk niemand blij.
Ze vertellen dat in hun podcast. Het noodlot sloeg toe nadat het liefdeskoppel naar een bescheiden babyshower - van vermoedelijk Sander Lantinga - in Amsterdam was geweest.
''We waren allebei op het feestje. Ik wel iets langer dan jij'', begint Annemarie. Een paar dagen later werden de twee geappt. Ze kregen te horen dat iemand op het feest corona had, vertelt Simon. ''Van de 25 mensen die er waren, zijn er zeker 10 aangestoken'', zegt Annemarie.
Opvallend was dat Simon in eerste instantie wél aangestoken was en Annemarie niet, ondanks dat Annemarie een stuk langer op de babyshower was geweest.
Gelukkig zijn ze er goed doorheen gekomen. De twee ervaarden milde klachten van de coronabesmetting, Natuurlijk was het zeker voor Annemarie vervelend, want tenslotte is zij zwanger.